Wybielanie zębów metodą nakładkową

Posted on 22 listopada 2016

Uzyskanie pięknego, białego uśmiechu staje się coraz łatwiejsze. Temat wybielania zębów od zawsze budził wiele kontrowersji. Często obwiniane jest ono o niszczenie szkliwa oraz wywoływanie nadwrażliwości zębów. Wybielanie ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Sporo z pewnością zależy od metody, jaką zastosujemy. W kwestii wybielania zębów domowymi metodami specjaliści są raczej jednomyślni. Uważa się bowiem, że takie zabiegi mogą nam przysporzyć sporo kłopotów. Ich bezpieczeństwo pozostawia wiele do życzenia. Nawet jeśli uzyskamy pewien efekt, to zwykle jest on krótkotrwały. Wybielanie zębów metodą nakładek jest obecnie szeroko stosowane. Zaletą tego zabiegu jest niewątpliwie możliwość stosowania go w domu. Zanim jednak podejmiemy walkę z przebarwieniami, koniecznie udajmy się do specjalisty. Warto, aby stan naszego uzębienia ocenił stomatolog. Gdynia oferuje nam wiele świetnych gabinetów stomatologicznych (dentysta-stomatolog.com/gdynia,1.html). Po wpisaniu hasła: dentysta Gdynia z pewnością znajdziemy sporo dobrych miejsc, do których można się udać.

Pamiętajmy, że nasze zęby muszą być przede wszystkim zdrowe. Wszelkie ubytki próchnicze muszą być wyleczone, zanim rozpoczniemy wybielanie, jakąkolwiek metodą. Specjalista oceni, czy w naszym przypadku zabieg jest bezpieczny. Na rynku znajdziemy wiele nakładek, które można przygotować i stosować w domu. W przypadku nakładek termokurczliwych, konieczne jest rozgrzanie nakładki w gorącej wodzie i dopasowanie jej do kształtu naszych zębów. Idealne nakładki może wykonać dla nas stomatolog (wikipedia.org/wiki/Stomatologia). Gdynia zaoferuje nam wiele gabinetów, które stosują tę metodę wybielania. W specjalnie przygotowane nakładki nakłada się żel wybielający. Czas, przez jaki musimy nosić nakładki zależy od rodzaju stosowanego preparatu. Warto przestrzegać zaleceń producenta, gdyż w przeciwnym wypadku czeka nas silna nadwrażliwość zębów. Rezultat z pewnością w dużym stopniu zależy od dokładności wykonania nakładek. Dopasowywanie w domu bardzo często kończy się stworzeniem nieodpowiedniego rozmiaru. Nakładka jest zbyt duża i nie przylega dobrze do naszych zębów. Dostępne są także nakładki w rozmiarze uniwersalnym. Wybielanie zębów przy użyciu nakładek to współcześnie bardzo popularna metoda. Może być stosowana zarówno w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych, jak i w domowym zaciszu.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>