Jak poprawić sobie nastrój?

Posted on 17 czerwca 2016

Mało która kobieta jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Panie chcą wyglądać jak top modelki lub celebrytki z okładek popularnych kobiecych czasopism, przy czym zapominają, że nad efektem końcowym pracuje cały sztab ludzi – wizażystów, stylistów, a także grafików komputerowych. To co jest prezentowane na okładce pisma lub na wybiegach światowej mody zdaje się być doskonałe – komercyjne media chcą, by kobiety miały takie przekonanie i dążyły do tego ideału. Ulice na całym świecie pokazują zupełnie inną rzeczywistość. Kobiety nie spacerują  w pełnym makijażu i większość z nich nie jest prosto od fryzjera, reprezentują różne typy urody, mają różne figury, wagę czy wzrost, kolor oczu, włosów i skóry. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest Wenezuela, gdzie ludzie dbają o wygląd do tego stopnia, że mogą nie mieć co do garnka wrzucić, ale muszą codziennie złożyć wizytę chociażby u fryzjera. Jak to jest w Polsce? Polski są piękne, a przede wszystkim ich uroda jeszcze nie jest oszukana – to znaczy zdecydowana większość z nich ma naturalny wygląd, nietkniętą przez chirurgów plastycznych. O ile w medycynie estetycznej nie ma nic złego, bo wszystko jest da ludzi to w krajach zachodnich można zaobserwować przesadyzm w tej materii – widać to po gwiazdach filmowych, które po kilku operacjach plastycznych już nie przypominają samych siebie.

Tak było w przypadku aktorki odgrywającej rolę słynnej „Bridget Jones” (www.filmweb.pl/Dziennik.Bridget.Jones). Polki lubią nowinki ze świata kosmetyki domowej i profesjonalnej – bardzo chętnie poznają nowe produkty, lubią poddawać się zabiegom kosmetycznym tak samo jak wizyty u fryzjera. Co poprawia nastrój? Na krótszą metę nastrój mogą poprawić zakupy – spacer po galeriach handlowych potrafi opanować huśtawkę kobiecych nastrojów. Na dłuższą metę efekt skutecznego oddziaływania na dobry nastrój wykazuje salon piękności. Kosmetyczka Kraków (https://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html) potrafi zdziałać cuda – zabiegi na twarz i szyję przynoszą spektakularne efekty, a zabiegi na ciało działają na kobietę niczym niebiańska ambrozja – jest to relaks i zadowolenie na tak wysokim poziomie, że ciężko jest znaleźć jakikolwiek inny zamiennik w tej materii. Dobrze jest korzystać z usług kosmetyczki regularnie – systematyczność nie tylko podtrzymuje osiągnięte efekty ale i znakomicie blokuje znaki upływającego czasu – to dlatego po kobietach zadbanych tak trudno jest określić ich prawdziwy wiek.

Bez kategorii


  1. Śliczna.Wi. pisze:

    Najlepszy sposób na relaks- wizyta u kosmetyczki. Zawsze po czuje się jak nowo narodzona, a i humor mam lepszy.

  2. Amecia pisze:

    Ale takie wizyty są dość drogie :(

  3. Katarzyna PC pisze:

    Wizyty rzeczywiście do najtańszych nie należą, ale uważam, że od czasu do czasu można sobie na taki luksus pozwolić :) Ja osobiście uwielbiam masaże… Zawsze po zabiegu czuję się jak nowo narodzona :) Polecam wszystkim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>